Negocjacje i rozwiązywanie konfliktów

Zadzwoń do nas:

91 488 21 12

logo

Mariana Rapackiego 8A

71-467 Szczecin

Zarząd ZCAM

Zarząd Zachodniopomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji
91 30 77 800
bok@zcam.pl

Szczecin ZCAM

Prawnik, doktor habilitowany nauk prawnych, profesor nadzwyczajny i kierownik Katedry Prawa Cywilnego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, obecnie dziekan tego wydziału.

91 30 77 800
bok@zcam.pl

Szczecin ZCAM

Radca prawny, Kierownik Katedry Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, p.o. Kierownika Zakładu Prawa Medycznego w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, arbiter sądów polubownych, autor licznych publikacji z zakresu prawa cywilnego procesowego, w tym z zakresu arbitrażu i mediacji, postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego, postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

577 266 500
dyrektor@zcam.pl

Szczecin ZCAM

Wiceprezydent Północny Związek Pracodawców w Szczecinie. Inicjator, założyciel i dyrektor  Zachodniopomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Szczecinie. Doktorantka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dumna absolwentka Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Pomysłodawczyni wielu inicjatyw, współorganizatorka i organizatorka wielu konferencji, paneli, spotkań w sferze gospodarczej. Organ opiniodawczo – doradczy gremiów adminstracyjno-społeczno-gospodarczych. Wieloletnia praktykantka pozyskiwania i realizacji dotacji unijnych.